EUROP ASSISTANCE

Predstavenie spoločnosti

Europ Assistance, s.r.o, patrí do druhej najväčšej medzinárodnej asistenčnej skupiny Europ Assistance Group, ktorá vznikla v roku 1963 ako prvá špecializovaná spoločnosť pre oblasť cestovnej asistencie. Dnes pokrýva svojimi službami celý svet s ročným obratom 1,37 miliardy eur. Viac než 40 dcérskych spoločností Europ Assistance dokáže sprostredkovať pomoc 300 tis. klientom na ktoromkoľvek mieste sveta. Základným princípom sprostredkovania a zabezpečenia pomoci v núdzi alebo v akejkoľvek životnej situácii, je obsluha klientov v rodnom jazyku, nepretržite 24 hodín denne, 365 dní v roku.

Kvalita komunikácie, profesionálny a proklientský prístup, nepretržitá dostupnosť, maximálna starostlivosť o zákazníka, to všetko sú hlavné hodnoty a poslanie Europ Assistance vyjadrené sloganom „You live we care“.

V roku 2013 vyriešil tím 120 zamestnancov obsluhujúci slovenský a český trh, viac než 70 tisíc asistenčných udalostí a odbavil 626 tis. telefónnych hovorov.

POSKYTOVANÉ SLUŽBY

V Slovenskej republike pôsobí Europ Assistance od roku 2001 a postupne sa stala jednou z vedúcich spoločností asistenčného trhu. Europ Assistance poskytuje asistenčné služby v štyroch základných odvetviach - Automobily, Cestovanie, Zdravie, Domov a Rodina. Vďaka silnému medzinárodnému zázemiu, špičkovým technológiám, jedinečnému know-how, môže Europ Assistance ponúkať svojim zákazníkom komplexné riešenia šité na mieru.

DÔRAZ NA INOVÁCIU A KVALITU

Europ Assistance má za cieľ stať sa v období 2011-2015 najinovatívnejšou spoločnosťou poskytujúcou asistenčné služby. Hlavnými piliermi rozvoja inovácií sú programy v oblasti zdravia a poistenia liečebných nákladov, osobných služieb concierge, rozvoj technológie pre oblasť automobilovej asistencie, komplexný rozvoj úspešného segmentu poistenia porúch a záruk automobilov.

Europ Assistance je certifikovanou spoločnosťou v oblasti riadenia kvality podľa systému ISO 9001:2009, 20000-1:2011 a 27001:05. Spoločnosť je registrovaná ako poisťovací sprostredkovateľ/ maklér a samostatný likvidátor poistných udalostí.